Live auctions
Auction: April 21−22, 2026
Auction: April 21, 2026
Auction: May 20−21, 2026
Auction: June 10−12, 2026
215756

SMYCKEN, 7 delar, silver, bl.a. Alton och Hroar Prydz, Norge, 1900-talets andra hälft. Silvervikt 55 gr.

Manchettknappar delvis förgyllda med små diamanter, Alton, Falkenberg, 1965. Fjärilsbrosch med emalj, Prydz. Armband l 18-19. Brosch. Jugendhänge i metall medföljer.

Ett armband av. Broschen skadad, saknar nål.

Auction closed
1 200 SEK
The auction is closed.