Christian Fredrik Swensson (Svensson)

(Ruotsi, 1834-1909)
(Ruotsi, 1834-1909)

C.F. SVENSSON, olja på duk, sign.

Tvåmastare. 29x50

Smärre slitage, retuscheringar.

Lähtöhinta
2 500 SEK