Adelsteen Normann

(Norja, 1848-1918)
Adelsteen Normann
(Norja, 1848-1918)

ADELSTEEN NORMANN, olja på pannå, sign.

Norsk kustvy. 63x94

Smärre krackelyrer samt mindre retusheringar på flera ställen i bildytan.

Lähtöhinta
35 000 SEK