Muut Muut
21657
PARTI KLOCKOR SAMT SILVERSKEDAR, 4 delar, bla Nils Wendelius, Uppsala 1800-tal.
Parti klockor samt silverskedar, 4 delar, bla nils wendelius, uppsala 1800-tal.

Väckarur med förgylld ram, dekor av bevingad genius med ankare. Herrfickur, silver, Havila Watch Co, Geneve. Matsked samt kaffesked i silver. L 7-19.

Slitage och bucklor med smärre anlöpningar.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
600 SEK