CHI PAI-SHIH, efter, 5 st träsnitt med MAPP, Kina, 1800-talets andra hälft.

Motiv med bla gräshoppor och växter, Inramade. Tryckta av Jung Pao Chai, Beijing. 34 x 24.

Mapp med slitage.

Muut tiedot

Stavas även QI Baishi (1864-1957).

Lähtöhinta
2 000 SEK