Muut Messinki, Kupari & Tina
21793
PARTI KOPPAR, 8 delar, 1800/1900-tal.
Parti koppar, 8 delar, 1800/1900-tal.

Slitage, buklor och lagningar.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
700 SEK