Andreas Brandt

(Ruotsi, Syntymävuosi 1935)
Andreas Brandt
(Ruotsi, Syntymävuosi 1935)

ANDREAS BRANDT, litografi, sign. o numr. 92/100. Dat. - 70

Sneda färgfält i rött och gult. ca. 20x16

Inga anmärkningar.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet