218997

LJUSSTAKAR, 2 st snarlika, tenn, gustavianska, Mathias Rundquist resp Fredrik Ahlman, 1780-tal.

Balusterformat skaft på klockad fot, dekor av bandstav. H 20.

Slitage, repor, bucklor, lagningar. Svisselerade initialer.

Lähtöhinta
5 000 SEK