Johan Oscar Cantzler

(Ruotsi, 1844-1921)
Johan Oscar Cantzler
(Ruotsi, 1844-1921)

JOHAN OSKAR CANTZLER, olja på duk, sign o dat 1880.

Porträtt av äldre elegant kvinna med solfjäder. Otydl påskrift á tergo "Sophie Cantzler?", 82 x 66.

Repor, smärre retuscher.

Lähtöhinta
12 000 SEK