Taide Grafiikka
22097
Max Walter Svanberg
(1912-1994)
260
260
260
260
260
260
260
260
260

SVANBERG, MAX WALTER. Färglitografier, 2 st, sign o numr 30/100 resp 221/260.

Imaginistiska kvinnokompositioner, den större akvarellerad. 46 x 38 resp 64 x 52.

Något gulnade. Ej examinerade ur ram.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 200 SEK