P.K. Nasmyth, efter, olja på duk. Sign o dat 1824.

Landskap, vatten och människor i båt. 18 x 22,5.

Uppfodrad på duk, krackelyr, mindre skrapmärke, skador på duk, lös i ram.

Lähtöhinta
2 000 SEK