222715

BESTICKSERVISDELAR, 98 st, rostfritt stål, "Pallas Athena", Eskilstuna, 1900-tal.

12 matknivar, 11 dessertknivar, 12 matgafflar, 12 dessertgafflar, 12 dessertskedar, 12 matskedar, 6 fruktgafflar, 5 fruktknivar, 11 st kaffeskedar, 1 osthyvel, 1 soppslev, 1 såsslev samt 2 smörknivar. De flesta i originalkartonger.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK