Helmer Osslund

(Ruotsi, 1866-1938)
Helmer Osslund
(Ruotsi, 1866-1938)

HELMER OSSLUND, olja på smörpapper, sign.

Liggande Modell. Signerad Helmer Osslund. 33,5 x 44,5.

Uppfodrad på pannå. Två mindre uppfästningshål i överkant. Mindre skador. Ytsmuts.

Lähtöhinta
5 000 SEK