22399
OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, 1800-talets slut.
OkÄnd konstnÄr, olja på duk, 1800 talets slut

Landskap med sjö och båtar. 17 x 25.

Krackeleringar.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 200 SEK