Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

Niki de Saint Phalle

(Ranska, 1930-2002)
Niki de Saint Phalle
(Ranska, 1930-2002)

NIKI DE SAINT PHALLE, figurer, 2 st, plast, "Nana by Niki", formgivna 1968.

Polykrom plast, uppblåsbara. Copyright Niki de Saint-Phalle. Tillverkade av Marlos Plastics, USA. H 47.

Slitage, skador, munstycke skadat, ena något gulnad.

Lähtöhinta
4 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet