226582

SKRIVSTÄLL MED LÄSKPAPPERSVAGGA, brons, 1910-20-tal.

Dekor av elefanter, grönpatinerat. Bläckställ med glasinsats. Betar i annat material. L 17-35 H 14-17.

Bruksslitage. Tre betar saknas.

Lähtöhinta
1 500 SEK