Johan Fredrik Martin

(Ruotsi, 1755-1816)
Johan Fredrik Martin
(Ruotsi, 1755-1816)

JOHAN FREDRIK MARTIN, efter, akvatintetsning, 1800-tal.

Persbergs Jerngruva i Wermland. Plåtstorlek 54 x 36.

Ej examinerad ur ram. Gulnat. Fläckar. Enstaka smärre revor.

Lähtöhinta
1 500 SEK