KOPPARSTICK, 4 st, 1700/1800-tal.

Porträtt av Axel Oxienstierna, 40 x 29.
Porträtt av Henry Voguell, 42 x 32.
Motiv av Aspenäs, 22 x 32.
Motiv från Bogsund och Borås, 25 x 37.
ytterligare två grafiska blad medföljer.

Slitage, fläckar, veck.

Lähtöhinta
2 000 SEK