Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
228707

TÈKANNA MED VÄRMEKÖK, vitmetall, art deco, Österrike/Tyskland, 1920/30-tal.

Rund fotplatta. Kanna med svängt rottingklätt handtag. Uppsvängd pip. H 29.

Slitage. Smärre repor.

Lähtöhinta
1 200 SEK