Kellot
229860

FICKUR, 14k guld, Rockford Watch Company, 1900-tal.

Urverk bl a märkt 558870 samt "RG" för Railroad Grade. H 6,5. Vikt 96g.

Smärre slitage. Ask märkt Waltham Premier medföljer.

Lähtöhinta
5 000 SEK