Gösta Nordblad

(Ruotsi, 1897-1940)
Gösta Nordblad
(Ruotsi, 1897-1940)

GÖSTA NORDBLAD samt G. LANNMARK, akvareller, 2 st, sign.

Motiv från Stockholm. 42 x 37 resp 53 x 49.

Ej examinerade ur ram.

Lähtöhinta
1 500 SEK