Otto Hesselbom

(Ruotsi, 1848-1913)
Otto Hesselbom
(Ruotsi, 1848-1913)

OTTO HESSELBOM, olja på duk, sign.

Vattendrag genom landskap. 51 x 72,5.

Fläckar.

Lähtöhinta
12 000 SEK