Muut Muut
23113

PARTI DESIGN, 6 delar, plast, rostfritt stål, bla Alessi. Sent 1900-tal till 2000-tal.

Parti design, 6 delar, plast, rostfritt stål, bla alessi. sent 1900-tal till 2000-tal.

Kakburk, mixer, mjölkanna, sockerask, handdukshållare samt tvålkopp. (Oliver Hemming, Stefano Givannoni). H 9-26.

Smärre slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 000 SEK