PARTI TRYCK, 4 st, 1800-tal.

PARTI TRYCK, 4 st, 1800-tal.

2 med svenska kungligheter från 1800-talet bla Arvprinsparet Karl (XV) och Lovisa. Porträtt av Karl XII. "Kasernbal". Bildstorl 29 x 34 och mindre.

Gulnade med fläckar.

Lähtöhinta
500 SEK