Félix Ziem

(Ranska, 1821-1912)
Félix Ziem
(Ranska, 1821-1912)

FÉLIX ZIEM, tillskriven, olja på pannå, sign o dat 1859.

"Venise, Juillet 59." Venedigmotiv med Canal Grande. 33x46.

Krackelyr, smärre färgbortfall i kanterna.

Lähtöhinta
15 000 SEK