Archibald Kay

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1860-1935)
Archibald Kay

ARCHIBALD KAY, troligen, olja på duk, otydl. sign. 1800-tal.

Hus i solnedgång. 25x34

Slitage, krackelyrer, sprickor, något gulnad.

Lähtöhinta
1 500 SEK