SKRIN, mässing. Orientaliskt.

SKRIN, mässing. Orientaliskt.

Välvt lock, reliefdekor av figurer och djur. Invändig textil. H 11.

Smärre bucklor vid gångjärn. Textil med slitage.

Lähtöhinta
1 200 SEK