Muut Messinki, Kupari & Tina
23665
SKRIN, mässing. Orientaliskt.
Skrin, mässing. orientaliskt
Skrin, mässing. orientaliskt
Skrin, mässing. orientaliskt
Skrin, mässing. orientaliskt

Välvt lock, reliefdekor av figurer och djur. Invändig textil. H 11.

Smärre bucklor vid gångjärn. Textil med slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 200 SEK