Kellot
237639

HERRARMBANDSUR, 14k guld, IWC. 1930-tal.

Urverket sign. Saknar siffror. Separat sekundvisare. Senare armband i läder.

Slitage. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
4 000 SEK