PALETT, oljemålningar av P A Persson Olof Gylling och Hernan Österlund, sign.

Landskap. L 57.

Smärre slitage.

Alkuperä - Provenienssi

Inköpt på Auktionskompaniet 2005, C51 nr 276.

Lähtöhinta
3 800 SEK