PARTI SILVER samt PLÄTER 7 delar. Bl a CG Hallberg Stockholm 1961.

Ströare Hallberg samt ströare, sterling silver, Storbritannien, 1900-talets andra hälft. Vikt 63 resp 70 gram. H 5-11. Coasters ett par pläter samt coaster nysilver. Diam 19 resp 11.

Monogram, repor, slitage.

Lähtöhinta
1 200 SEK