239376

VASER, 3 st, samt FAT, sten, art deco, 1900-talets första kvartal.

Tre vaser, dekor av kvinnor. H 13 - 22.
Fat, l 10, b 5, h 6.

Slitage, repor. Två delar med flisor/avslag.

Lähtöhinta
1 500 SEK