Johnny Millar

(Ruotsi, 1855-1939)
Johnny Millar
(Ruotsi, 1855-1939)

MILLAR, JOHNNY. Olja på duk, sign o dat Fällön (?) 1899.

Utsikt över sjövik och slott. 68 x 96.

Litet hål. Krackelerad.

Lähtöhinta
2 500 SEK