Ulf Sjöstedt

(Ruotsi, 1935-2009)
Ulf Sjöstedt
(Ruotsi, 1935-2009)

ULF SJÖSTEDT, fotografi samt tryck, 3 st, delvis sign. o dat. 2007.

Pacific Ocean in dusk I - III, Australia. 30 x 46.
Fotografi, man, 51 x 51.

Smärre slitage, kantskador.

Lähtöhinta
1 200 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet