Anna Billing

(Ruotsi, 1849-1927)
Anna Billing
(Ruotsi, 1849-1927)

ANNA BILLING, akvarell, sign.

"Haga", naturmotiv med konungens paviljong Haga, bildstorlek 45 x 64.

Mindre fläck.

Lähtöhinta
2 000 SEK