Kellot
24337

BORDSUR, trä, jugend, Junghans, tidigt 1900-tal.

Brunbetsat med skuren dekor samt krön med dekor av bla fleur de lis. H 38.

Slitage och smärre skador med lagningar. Urverket ej komplett.

Lähtöhinta
800 SEK