Important Spring Sale 625  –
Seuraa live-huutokauppaa reaaliajassa  ⟩
Important Spring Sale 625  –
24413
Gaston Knecht
(Ranska, 1875-1968)
Knecht, gaston. olja på pannå. sign.

KNECHT, GASTON. Olja på pannå. Sign.

Landskap med häst och vagn. 22 x 27.

Slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK