244223

FICKUR, silver, 3 st. Cylinder- och Spetstandsgång.

Herrfickur, silver, sign Arnold, London. Cylindergång och sekundvisning, d 50mm.
Herrfickur, silver. sign EP Dent, London No 15425, spetstandsgång, sekundvisning, d 42 mm. Damfickur, Geroges Favre Jacot, Locle, cylindergång, sekundvisning, d 34 mm.

Slitage, funktioner ej kontrollerade.

Alkuperä - Provenienssi

Bengt Fredins samling

Lähtöhinta
1 000 SEK