244612

REKLAMFIGURER, 3 st, porslin och papier mache, 1960-tal.

Reklam för Black&White Scotch Whisky, White Horse Scotch Whisky samt Johnnie Walker Scotch Whisky. H 22,5-41.

Slitage. Repor.

Lähtöhinta
1 200 SEK