24467
KANNA SAMT KRUKA MED LOCK, tenn, möjligen Tyskland. 1800-tal.
Kanna samt kruka med lock, tenn, möjligen tyskland. 1800-tal.

Balusterformad kanna med handtag och lock. Bukigt kärl med skruvlock. H 18-27.

Slitage och bucklor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK