Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
244750

STÄMPELUR, 1900-talets början.

Ek. Skåp med rund urtavla. Mekanism för instämpling på arbetsplats. Skylt med text "In Ut In Ut". L 43, B 27, H 102. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Ej funktionstestad. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK