245153

HERRFICKUR, järn, 2 st. Eterna resp osign.

Eterna med väckningsfunktion, Diam ca 51,5 mm. Osign med digital tidvisning, Diam ca 49.

Skador, funktion ej kontrollerad.

Alkuperä - Provenienssi

Bengt Fredins samling.

Lähtöhinta
1 000 SEK