FÄLLBORD. 1800-tal.

FÄLLBORD. 1800-tal.

Svartmålat och bronserat, på skivan tryckt dekor av figurscen. Svarvat ben med delad fot. L 53, B 46, H 75.

Repor, slitage.

Lähtöhinta
1 200 SEK