John Westall act.

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1873-1893)
John Westall act.

JOHN WESTALL, olja på duk, sign, 1800-talets slut.

"? near Cheddar", bergigt flodlandskap med figurer. Sign samt sign a tergo. 36 x 31.

Omfattande krackelyr, smärre färgbortfall, dåligt spänd duk.

Lähtöhinta
2 500 SEK