245673

TALLRIKAR, 6 st. Tenn, Nils Fougstedt, Firma Svenskt Tenn, 1936

Dekor med motiv från Noaks Ark. Diam 21. Stämplad med änglamärket SVENSKT TENN STOCKHOLM K8.

Slitage, rispor.

Lähtöhinta
5 000 SEK