George Derville Rowlandson

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1861-1930)
George Derville Rowlandson

GEORGE DERVILLE ROWLANDSON, akvarell. Sign.

Jaktscen. Bildstrl 25,5 x 35,5.

Smärre gulnad o fläckar.

Lähtöhinta
3 000 SEK