Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
246321

ASK samt BURK, tenn, Firma Svenskt Tenn, 1928-31.

Burk med lockknopp i form av fågel. Ask med lock med reliefmotiv i form av antikiserande scen. H 4,5-13, L 8-13.

Skador. Slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK