246834

DRYCKESSCHATULL, omkr 1800.

DRYCKESSCHATULL, omkr 1800.

Rak form. lister i metall, inreding klädd med målat papper med flaskor samt utrymme för dryckesglas L ca 40, b 26, h 27. Nyckel finns.

Slitage, repor, maskstungen. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
4 500 SEK