Taide Veistokset
24853
FIGURIN, lergods, P. Ipsens Enke, Köpenhamn tidigt 1900-tal.
Figurin, lergods, p. ipsens enke, köpenhamn tidigt 1900-tal.

Violinspelande yngling med lyssnande flicka, på sockel. Oglaserad. H 37,5.

Slitage och smärre nagg. Ynglingens lillfinger avslaget.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK