249131

DAMARMBANDSUR, Omega, 18k guld, 1900-talets mitt.

Manuell, urtavla med streck, plexiglas, diam 21 inkl krona, läderarmband.

Ej funktionstestad. Kraftigt slitage. Skadad urtavla. Senare armband. Bakboett med urverk lös. Krona ej guld, med färgbortfall.

Lähtöhinta
1 200 SEK