OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, bär rester av signatur, Storbritannien, 1800/1900-tal.

High Level Bridge, Newcastle. 51 x 76,5.

Enstaka nubbhål längs kanter.

Muut tiedot

Påskrift på spännram WILLIAM LIONEL WYLLIE, 1890.

Lähtöhinta
5 000 SEK